Opinie uczestników o szkoleniach z Androida prowadzonych przez Sylwestra Madeja

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Sylwester posiada dużą wiedzę praktyczną, którą chętnie i w bardzo przystępny sposób dzieli się z uczestnikami. Dużą zaletą szkolenia jest tworzenie własnych aplikacji w trakcie zajęć, jak również możliwość otrzymania kodów źródłowych od prowadzącego w trakcie samego szkolenia jak i po jego zakończeniu. Materiały w formie nagrań również stanowią ciekawą formę udostępnienia wiedzy uczestnikom. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się nie tylko jak budować aplikacje dla Androida, ale również jak używać nowoczesnych narzędzi i bibliotek znacznie ułatwiających pracę. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z udziału w szkoleniu i mam nadzieję skutecznie wykorzystać nabytą wiedzę.

Paweł Konarski, programista w Enigma S.O.I

Szkolenie ciekawe. Obszerna wiedza prowadzącego. Podobało mi się zwrócenie szczególnej uwagi na typowe błędy w miejscach strategicznych - np. wycieki pamięci, wydajność przy odczytywaniu danych, itp. Dobrym pomysłem jest przeplot szkolenia z warsztatami i zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny. Plusem jest też praca na fajnych konkretnych przykładach aplikacji. Minusy szkolenia to za duże tempo (w drugiej połowie szkolenia brakło czasu na spokojne przetrawienie wiedzy) oraz czasem rozpraszanie się na elementy drugoplanowe - według mnie czasem lepiej poznać mniej, ale skuteczniej.

Mirosław Kaczmarek, programista w Adaptris

Szkolenie, w którym brałem udział, było bardzo profesjonalne, dedykowane osobom mającym niewielkie doświadczenie. Prowadzący wykazywał się ekspercką wiedzą zarówno z dziedziny programowania aplikacji mobilnych na platformę Android i metod programowania ekstremalnego jak i z samego wytwarzania oprogramowania. Sprawnie odpowiadał na wszystkie zadawane pytania.

Najcenniejsze dla mnie okazały się informacje na temat opensourcowych bibliotek do Android (np. Dagger, Otto, Retrofit), które nie dość, że zostały dokładnie omówione, to dodatkowo poparte przykładami z praktycznym wykorzystaniem. Wszystko na bieżąco wrzucane na GitHub i dostępne również po szkoleniu, co było jego dodatkową wartością.

Kolejnym niezmiernie ważnym tematem, który pozwolił mi stać się lepszym programistą, było wprowadzenie do testów jednostkowych.

Całościowo – uważam to szkolenie za jedno z najlepszych, w jakich uczestniczyłem.

Michał Konkel, Mobile Application Team Leader w Nearshoring Solutions Sp. z o.o.