Poznaj opinie uczestników szkolenia

Nauka programowania androida może być przyjemna i skuteczna

Szkolenie okazało się idealnym rozwiązaniem dla naszego zespołu. Wszystkie problemy, z którymi borykaliśmy się pomimo posiadanego już doświadczenia, zostały rozwiązane. Prowadzący dostarczył nam sporej ilości bardzo przydatnej wiedzy i na bieżąco podawał przykładowe rozwiązania zadanych problemów. Poziom merytoryczny treści szkolenia i przyjęta forma szkolenia była idealnie dostosowana do naszego zespołu programistów i konsultantów. Również na poziomie architektury rozwiązań IT, wykorzystujących nie tylko urządzenia mobilne, możliwa była wymiana pomysłów i doświadczeń dzięki czemu mogliśmy zweryfikować trafność naszych decyzji. Polecam, szczególnie dla organizacji poważnie podchodzących do szkolenia swojego personelu.

Default icon

Andrzej Góralczyk

Dyrektor Działu IT

Szkolenie, w którym brałem udział, było bardzo profesjonalne, dedykowane osobom mającym niewielkie doświadczenie. Prowadzący wykazywał się ekspercką wiedzą zarówno z dziedziny programowania aplikacji mobilnych na platformę Android i metod programowania ekstremalnego jak i z samego wytwarzania oprogramowania. Sprawnie odpowiadał na wszystkie zadawane pytania. Najcenniejsze dla mnie okazały się informacje na temat opensourcowych bibliotek do Android (np. Dagger, Otto, Retrofit), które nie dość, że zostały dokładnie omówione, to dodatkowo poparte przykładami z praktycznym wykorzystaniem. Wszystko na bieżąco wrzucane na GitHub i dostępne również po szkoleniu, co było jego dodatkową wartością. Kolejnym niezmiernie ważnym tematem, który pozwolił mi stać się lepszym programistą, było wprowadzenie do testów jednostkowych. Całościowo – uważam to szkolenie za jedno z najlepszych, w jakich uczestniczyłem.

#

Michał Konkel

Mobile Application Team Leader, Nearshoring Solutions

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego szkolenia. Zarówno poziom merytoryczny treści szkolenia, jak i sposób jej przekazywania uważam za wzorcowe. Prowadzący wykazał się ogromną wiedzą z zakresu projektowania i programowania obiektowego, ze szczególnym uwzględnieniem wzorców projektowych, szkieletów programistycznych oraz ogólnie przyjętych rozwiązań informatycznych. Bardzo podobały mi się prezentacje narzędzi do profilowania, debugowania czy wspierania szybkiego tworzenia aplikacji, takich jak Stetho, Butterknife, Retrofit, ORMLite i wiele innych. Dla mnie szkolenie było strzałem w dziesiątkę.

#

dr Andrzej Marciniak

Architekt systemów IT, Asinit

Szkolenie ciekawe. Obszerna wiedza prowadzącego. Podobało mi się zwrócenie szczególnej uwagi na typowe błędy w miejscach strategicznych - np. wycieki pamięci, wydajność przy odczytywaniu danych, itp. Dobrym pomysłem jest przeplot szkolenia z warsztatami i zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny. Plusem jest też praca na fajnych konkretnych przykładach aplikacji. Minusy szkolenia to za duże tempo (w drugiej połowie szkolenia brakło czasu na spokojne przetrawienie wiedzy) oraz czasem rozpraszanie się na elementy drugoplanowe - według mnie czasem lepiej poznać mniej, ale skuteczniej.

#

Mirosław Kaczmarek

Programista, Adaptris

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Sylwester posiada dużą wiedzę praktyczną, którą chętnie i w bardzo przystępny sposób dzieli się z uczestnikami. Dużą zaletą szkolenia jest tworzenie własnych aplikacji w trakcie zajęć, jak również możliwość otrzymania kodów źródłowych od prowadzącego w trakcie samego szkolenia jak i po jego zakończeniu. Materiały w formie nagrań również stanowią ciekawą formę udostępnienia wiedzy uczestnikom. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się nie tylko jak budować aplikacje dla Androida, ale również jak używać nowoczesnych narzędzi i bibliotek znacznie ułatwiających pracę. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z udziału w szkoleniu i mam nadzieję skutecznie wykorzystać nabytą wiedzę.

Default icon

Paweł Konarski

Programista, Enigma S.O.I

Szkolenie prowadzone przez Sylwestra pozwoliło mi lepiej zrozumieć budowę aplikacji na Androida i dało możliwość zbudowania własnych aplikacji już w trakcie trwania zajęć.

#

Michał Bartosiński

Właściciel NordMind

Wziąłem udział w szkoleniu kompleksowym z Androida prowadzonym przez Sylwestra Madeja. To był dobry wybór. Zalety szkolenia - szeroki zakres, od podstaw do rozwiązań zaawansowanych. Oprócz tematów czysto developerskich poruszona była tematyka sposobu wdrożenia aplikacji na Play Store, zabezpieczenia kodu aplikacji przed prostą dekompilacją. Niezaprzeczalnym plusem są też materiały ze szkolenia w postaci nagrań video. Szkolenie miało duże tempo, materiału było dużo, na szczęście prowadzący zapewniał wsparcie dla uczestników mniej zaawansowanych. Tworzony kod aplikacji był udostępniany praktycznie na bieżąco, do ściągnięcia online. Zapoznaliśmy się też z nowoczesnymi trendami w tworzeniu aplikacji (backend as a service, w naszym przypadku był to parse.com) oraz aktualnym stosem bibliotek, które warto wykorzystać przy tworzeniu aplikacji. Dodatkowy plus to prowadzący, który chce się dzielić wiedzą, jest praktykiem biegle programującym, co było widoczne, w jak elegancki sposób pisane są przykładowe programy. Podsumowując - polecam.

Default icon

Piotr Rutkowski

Analityk, Netia SA

Masz pytania? Sprawdź stronę najczęściej zadawane pytania lub napisz do mnie szkolenia@szkoleniaandroid.pl